براي استفاده از امکانات وبلاگ تيمي کافيست مدير و نويسنده اصلي وبلاگ پس از ورود به بخش مديريت بلاگ گزينه نويسندگان بلاگ را انتخاب کرده و سپس نام کاربري ، کلمه عبور و ديگر مشخصات را وارد کند. همچنين فهرستي از ديگر نويسندگان تعريف شده در وبلاگ در پايين فرم نمايش داده خواهد شد که امکان ويرايش و يا حدف آنها نيز وجود دارد.

موردي که در تعريف نويسندگان بايستي در نظر گرفته شود حقوق نحوه دسترسي آنها به ديگر امکانات بلاگ است امکانات زير توسط موسس وبلاگ براي کاربران و نويسندگان قابل تغيير است


ارسال و ويرايش مطالب خود کاربر

مديريت موضوعات وبلاگ
مديريت پيوندهاي وبلاگ
مديريت پيوندهاي روزانه
مديريت قالب وبلاگ (انتخاب و ويرايش)
مديريت نظرات (تاييد و حذف)
مديريت مطالب (ويرايش و حذف)
مديريت آپلود فايل
مديريت کامل (دسترسي به همه بخشها)


نويسندگان وبلاگ ميتوانند پس از ورود به بخش مديريت کلمه عبور خود را تغيير دهند و يا اينکه مدير وبلاگ نيز ميتواند کلمه عبور آنها را در بخش "نويسندگان وبلاگ" تغيير دهد. در صورتي که در هنگام ويرايش مشخصات نويسندگان کلمه عبور جديدي وارد نشود همچنان کلمه عبور قبلي آن کاربر محفوظ و قابل استفاده است.

نحوه ورود کاربران و نويسندگان به وبلاگهاي گروهي

در صفحه نخست و یا در صفحه ورود به بخش مدیریت وبلاگ گزینه "ورود به بلاگهای گروهی" را انتخاب کنند در چنین حالتی نویسنده باید نام وبلاگ، نام کاربری خود و کلمه عبور را وارد کند برای نمونه برای بلاگ demo.3cb.ir در ورودی وبلاگ عبارت demo و در برابر نام کاربری، نامی را که مدیر وبلاگ برای وی تعریف کرده است مانند mohammad و سپس کلمه عبور اختصاصی خود را وارد کند.


روش ساده جهت عضویت و ارسال مطلب در وبلاگ::

بازدیدکنندگان می توانند در وبلاگ مربوطه از قسمت عضویت ثبت نام در وبلاگ ها کرده و اقدام به ارسال مطلب کنند.کافیست اعضای یک وبلاگ در وبلاگ مربوطه از قسمت ورود کاربران وارد شوند و با انتخاب ارسال مطلب وارد ویرایشگر ارسال مطلب شده و اقدام به ارسال مطالب خود کنند.

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4

برچسب ها : وبلاگ گروهی ، چگونه در 3CB.IR وبلاگ وبلاگ گروهی بسازیم ،
+ تعداد بازدید : 1730 |
نوشته شده توسط مدیریت در چهارشنبه 8 بهمن 1393 و ساعت 0:41